Sociálna sieť firiem na doméne Dlžník.sk zobrazuje údaje z verejne dostupných zdrojov, ktoré poskytuje Obchodný register SR, a neobsahuje informácie o finančnej situácii zverejnených firiem a osôb. Údaje zverejnené v Sociálnej sieti firiem pochádzajú z iných zdrojov (ORSR), ako údaje v databáze dlžníkov na doméne Dlžník.sk.
zvolená firma je v priamom prepojení so súvisiacou osobou
- nachádza sa v aktuálnom výpise ORSR
zvolená firma je v priamom prepojení so súvisiacou osobou
- nachádza sa v úplnom výpise ORSR
zvolená firma je v nepriamom prepojení so súvisiacou osobou (niektorá z priamo prepojených súvisiacich osôb je v niektorej
z firiem v priamom prepojení s inou súvisiacou osobou)
zvolená firma je v priamom prepojení so súvisiacou firmou (prostredníctvom niektorej osoby figurujúcej vo výpise z ORSR zvolenej firmy)
zvolená firma je v nepriamom prepojení so súvisiacou osobou (prostredníctvom niektorej osoby figurujúcej vo výpise z ORSR zvolenej firmy)
firma figuruje vo výpise ORSR niektorej z vyššie uvedených firiem ako spoločník
zvolená osoba sa nachádza v aktuálnom výpise ORSR
súvisiacej firmy
zvolená osoba sa nenachádza v aktuálnom výpise ORSR
súvisiacej firmy
firma figuruje vo výpise ORSR niektorej z vyššie uvedených súvisiacich firiem ako spoločník
zvolená osoba je v priamom prepojení so súvisiacou osobou - nachádza sa v aktuálnom výpise ORSR, v niektorej z firiem, v ktorých pôsobí zvolená osoba
zvolená osoba je v priamom prepojení so súvisiacou osobou - nachádza sa v úplnom výpise ORSR, v niektorej z firiem, v ktorých pôsobí zvolená osoba
zvolená osoba je v nepriamom prepojení so súvisiacou osobou (niektorá z priamo prepojených súvisiacich osôb je v niektorej z firiem v priamom prepojení s inou súvisiacou osobou)
Ing. Robert Spišák , PhD. |
|
---|---|
Adresa: Drotárska cesta 5943/56, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02
Pôsobnosť / funkcie osoby
spoločník, záznam platný od 22.02.2023.
konateľ, záznam platný od 24.09.2019.
konateľ, záznam platný od 11.07.2023.
konateľ, záznam platný od 29.06.2021.
konateľ, záznam platný od 25.08.2020.
spoločník, záznam platný od 28.10.2021.
člen, záznam platný od 01.04.2020.
konateľ, záznam platný od 08.12.2023.
konateľ, záznam platný od 25.06.2021.
konateľ, záznam platný od 11.09.2018.
konateľ, záznam platný od 10.03.2023.
konateľ, záznam platný od 22.09.2021.
konateľ, záznam platný od 13.04.2022.
OMNIA KLF, a. s.Sídlo: Kukučínova 2734, Kysucké Nové Mesto 024 01
ENAGRO, a.s.Sídlo: Trnavská cesta, Leopoldov 920 41
TRIUM INVEST, a.s.Sídlo: Rajská 7, Bratislava 811 08
ColosseoEAS, a.s.Sídlo: K Železnej studienke 27, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 04
A2 EXIM, spol. s r.o.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
OBCHODNÁ INVESTIČNÁ, s.r.o.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
ODK Investment, spol. s r.o.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
7OS, spol. s r.o.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
AZC ORBIS družstvoSídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
Družstvo RSPSídlo: Drotárska cesta 5943/56, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02
IHABO a.s.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 08
DW Investment a. s.Sídlo: Drotárska cesta 5943/56, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02
AZC, a.s.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava 811 08
ODK Consulting, s. r. o.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
AGEMSOFT, a.s.Sídlo: Rigeleho 1, Bratislava 811 02
AGRO - BIO HUBICE, a.s.Sídlo: 8, Hubice 930 39
Agro Polianka, s.r.o.Sídlo: 241, Košická Polianka 044 41
ST. NICOLAUS Group a.s.Sídlo: Trnavská cesta 100, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 01
B.F.D., spol. s r.o.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava 811 08
ST. NICOLAUS a.s.Sídlo: 1.mája 113, Liptovský Mikuláš 031 28
B reality, spol. s r.o. v likvidáciiSídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava 811 08
Devín Invest, a. s.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
BSP - servis, s.r.o.Sídlo: K Železnej studienke 27, Bratislava 811 04
BSP SOFTWAREDISTRIBUTION a.s.Sídlo: K Železnej studienke 27, Bratislava 811 04
BSP CYBER SECURITY GROUP, a.s.Sídlo: K Železnej studienke 27, Bratislava 811 04
BSP Training, s. r. o.Sídlo: K Železnej studienke 27, Bratislava 811 04
Cromwell a. s.Sídlo: Lamačská 22, Bratislava 841 03
Starý otec, a. s.Sídlo: Závodná 78C, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice 821 06
APEX Tovarníky s.r.o.Sídlo: Odbojárov 301, Tovarníky 955 01
D.T.B., spol. s r.o.Sídlo: Dunajská 29, Bratislava 811 08
ENVIRAL, a.s.Sídlo: Trnavská cesta, Leopoldov 920 41
Exportno-importná banka Slovenskej republiky, skrátene EXIMBANKA SRSídlo:
Ing. Rastislav Podhorec,
JUDr. Ján Majling,
Rada banky:,
Ing. Ľubomír Kudroň,
Ing. Igor Lichnovský,
Ing. Pavel Mockovčiak,
Rudolf Sihlovec , MBA,
Ing. Milan Horváth - člen Rady banky,
Ing. Marián Podolák,
Doc. Ing. Anna Neumannová , CSC.,
Kristián Takáč,
Doc. Ing. Pavol Ochotnický , CSC.,
JUDr. Vazil Hudák
Gemerské žriedla, spol. s r.o.Sídlo: Cesta Gemerských žriediel, Tornaľa 982 18
BUDIŠ a. s.Sídlo: Budiš, Dubové 038 23
Helios Invest, s. r. o.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
KLF-ENERGETIKA, a.s.Sídlo: Kukučínova 2346, Kysucké Nové Mesto 024 11
LIEHOVAR LEOPOLDOV, a.s.Sídlo: Trnavská cesta, Leopoldov 920 41
MKM-STRED, spol. s r.o.Sídlo: Prešovská 73, Družstevná pri Hornáde 044 31
NATUR-PACK, a.s.Sídlo: Bajkalská 25, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 01
OMNIA INVEST, s. r. o.Sídlo: Tomášikova 30, Bratislava 821 01
OMNIA Real, s.r.o.Sídlo: Tomášikova 30, Bratislava 821 01
PRÍSTAV, spol. s r.o.Sídlo: Tomášikova 30, Bratislava 821 01
Ramtang, spol. s r. o.Sídlo: Lipová 985/107, Marianka 900 33
Yotta Trade, a.s.Sídlo: Hviezdoslavovo námestie 16, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02
Poľnohospodárske družstvo Dolný ŠtálSídlo: Okočská cesta 640/1, Dolný Štál 930 10
Roľnícke družstvo RumanováSídlo: č. 302, Rumanová 951 37
Slovenská potravinárska, a.s. v likvidáciiSídlo: Rajská 7, Bratislava 811 08
ST. NICOLAUS - trade, a.s.Sídlo: Trnavská cesta 100, Bratislava 821 01
AEROTRANS s. r. o.Sídlo: Trnavská cesta 1033/7, Leopoldov 920 41
Slovak Renewable Energy Investment, a. s.Sídlo: Rajská 7, Bratislava 811 08
Poľnohospodárske družstvo TvrdošovceSídlo: Szechényiho 10, Tvrdošovce 941 10
Poľnohospodárske družstvo v JurovejSídlo: pošta Baka, Jurová 930 04
Poľnohospodárske družstvo Orechová PotôňSídlo: Orechová Potôň 930 02
Poľnohospodárske družstvo vo Veľkom BlahoveSídlo: Veľké Blahovo
Svoradova, a. s.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
Slovak Investment Holding, a. s.Sídlo: Grösslingová 44, Bratislava 811 09
National Development Fund II., a.s.Sídlo: Grösslingová 44, Bratislava 811 09
PHDr. Michal Kaliňák , PhD.,
Ing. Peter Dittrich , PhD.,
Ing. Miloš Ješko,
Ing. Peter Fröhlich,
Ing. Viliam Michalovič , PhD.,
Kamil Šaško , Msc.,
JUDr. Denisa Žiláková , MBA , LL.M.,
Ing. Alexander Cirák,
Mgr. Veronika Cibulková , LL.M.,
Ing. Emil Pišta - podpredseda dozornej rady,
Ing. et Ing. Filip Kuffa
Distillery Invest, a. s.Sídlo: Trnavská cesta 100, Bratislava 821 01
INVEST KONZULT, s. r. o.Sídlo: Tomášikova 30, Bratislava 821 01
Yellow Express, s. r. o.Sídlo: Trnavská cesta 1037, Leopoldov 920 41
AGROK východ, s. r. o.Sídlo: Bracovce 279, Bracovce 072 05
Poľnohospodárska spoločnosť Gabčíkovo, s.r.o.Sídlo: Bažantia 1126/7, Gabčíkovo 930 05
ZÁHRADNÉ MESTO, s. r. o.Sídlo: Zámocká 36, Bratislava 811 01
GP Technology, s. r. o.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
Loko Invest, a. s.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava 811 08
Milverton s. r. o.Sídlo: Rigeleho 1/7300, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02
Priemyselný areál Lúka, s. r. o.Sídlo: Trnavská cesta 1037, Leopoldov 920 41
Torreol, s. r. o.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
DOPET ALLIANCE, a. s.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava 811 08
VILLA RUSTICA - TERASY, s.r.o.Sídlo: Zámocká 36, Bratislava 811 01
Sklad, s.r.o.Sídlo: Kopčianska 17, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 01
A.Z.C. empresa de desarrollo de la bioenergetica, SESídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
AGROK Košice-okolie, družstvoSídlo: 271, Svinica 044 45
AGROTOM rastlinná výroba, družstvoSídlo: 486, Tomášovce 985 56
AGROTOM farma Lehôtka, družstvoSídlo: 486, Tomášovce 985 56
Billing Alliance, a.s.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
Slovak Asset Management, správ. spol., a. s.Sídlo: Grösslingová 44, Bratislava 811 09
Rajská II, s. r. o.Sídlo: Trnavská cesta 1050, Leopoldov 920 41
Sanom s.r.o.Sídlo: Nobelova 18, Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 02
ELEGOST a. s.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
Richardi, a. s.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
Pekná vyhliadka, s. r. o.Sídlo: Zámocká 36, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 01
Záhradné mesto – Dúbravčice, s. r. o.Sídlo: Zámocká 36, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 01
SWS nádrže, a.s.Sídlo: 332, Vojany 076 72
OMNIA INDUSTRY s.r.o.Sídlo: Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 01
Družstvo JUDr. Mikuláša Trstenského, CSc.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
Rodinné družstvo HarmóniaSídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
AZC Services, a. s.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
GLE Consult, s. r. o.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
INOINVEST s.r.o.Sídlo: Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 01
INO-HUB Energy SK1 s.r.o.Sídlo: Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 01
INO-HUB Energy SK3 s. r. o.Sídlo: Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 01
INO-HUB Energy SK2 s.r.o.Sídlo: Tomášikova 30, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 01
Mirinal s.r.o.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
National Development Fund III., s. r. o.Sídlo: Grösslingová 2495/44, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09
PLASTPRO, s. r. o. v likvidáciiSídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava 811 08
DS PROPERTY, a.s.Sídlo: Povodská 169/14, Dunajská Streda 929 01
Helios Alliance plus, s. r. o.Sídlo: Budova ORBIS, Rajská 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 08
ASAMI a. s.Sídlo: Račianska 1523/71, Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 02
|
|
MUdr. Ľubica OndrušováAdresa: Cajlanská 159, Pezinok 902 01
D.T.B., spol. s r.o.,
Helios Invest, s. r. o.,
LIEHOVAR LEOPOLDOV, a.s.,
MODER, spol. s r.o.,
ST. NICOLAUS - trade, a.s.,
Distillery Invest, a. s.,
ZÁHRADNÉ MESTO, s. r. o.,
OBCHODNÁ INVESTIČNÁ, s.r.o.,
DOPET ALLIANCE, a. s.,
VILLA RUSTICA - TERASY, s.r.o.,
Richardi, a. s.,
Pekná vyhliadka, s. r. o.,
Záhradné mesto – Dúbravčice, s. r. o.
JUDr. Ján OndrušAdresa: Cajlanská 159, Pezinok 902 01
Ing. Peter AmzlerAdresa: Zámocká 5321/53, Pezinok 902 01
Rudolf Sihlovec , MBAAdresa: Dubíkova 173/42, Nitra 949 01
Ing. Igor Kováč , PhD.Adresa: Žilinská cesta 479/86, Lietavská Lúčka 013 11
JUDr. Ján OndrušAdresa: Cajlanská 4561/159, Pezinok 902 01
Ing. Štefan TóthAdresa: Chladná 1351/84, Topoľníky 930 11
Ing. Alica DoležalováAdresa: Martina Granca 3519/2, Bratislava - mestská časť Dúbravka 841 02
JUDr. Mikuláš Trstenský , , CSc.Adresa: Brusnicová 29, Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 01
RNDR. Martin Šamaj , CSC.Adresa: Rigeleho 7300/1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02
JUDr. Marta Tvrdošinská LehnertováAdresa: Mišíkova 2818/18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 06
Matej Sabol , M.A.Adresa: Grösslingova 31, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09
JUDr. Mikuláš Trstenský , CSC.Adresa: Brusnicová 29, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 831 01
Thomas JacobsenAdresa: St. Christopher Street 168, Valleta VLT 1467, Maltská republika
Ing. Alexandra BroszováAdresa: Pod agátmi 14664/3, Bratislava - mestská časť Vrakuňa 821 07
Ing. Vladimír KestlerAdresa: Kráľovské údolie 24, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 02
Ing. Peter MacháčAdresa: Matúšova 58, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 04
Ing. Miloš JeškoAdresa: Pod Zečákom 1477/52, Bratislava - mestská časť Lamač 841 03
Ing. Ivana Mižičková , PhD., LL.M.Adresa: Klemensova 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09
JUDr. Mikuláš Trstenský , , CSc.Adresa: Brusnicová 2294/29, Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 01
AGRO - BIO HUBICE, a.s.,
AGRO - MAT, s.r.o.,
Agro Polianka, s.r.o.,
AGROTOM s.r.o.,
Cromwell a. s.,
APEX Tovarníky s.r.o.,
ENAGRO, a.s.,
ENVIRAL, a.s.,
MKM-STRED, spol. s r.o.,
Poľnohospodárske družstvo Dolný Štál,
Roľnícke družstvo Rumanová,
VARIA spol. s r.o.,
Poľnohospodárske družstvo Tvrdošovce,
Poľnohospodárske družstvo v Jurovej,
Poľnohospodárske družstvo Orechová Potôň,
Poľnohospodárske družstvo vo Veľkom Blahove,
POĽNOCHOV , s.r.o.,
AGROK východ, s. r. o.,
Poľnohospodárska spoločnosť Gabčíkovo, s.r.o.,
AGROK Košice-okolie, družstvo,
AGROTOM rastlinná výroba, družstvo,
AGROTOM farma Lehôtka, družstvo,
Družstvo JUDr. Mikuláša Trstenského, CSc.,
Mirinal s.r.o.
Mgr. Miriam KrošlákováAdresa: Stredná ulica 189/1, Hviezdoslavov 930 41
Ing. Alexandra BroszováAdresa: Pod agátmi 14664/3, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 07
JUDr. Ján SabolAdresa: Riečna 4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02
JUDr. Lucie SchweizerAdresa: Václavkova 505/30, Praha 6 - Dejavice 160 00, Česká republika
Ing. Robert Spišák , PhD.Adresa: Drotárska cesta 5943/56, Bratislava 811 02
Ing. Juraj Flaška , PhD.Adresa: Budatínska 37, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 06
Miloš SabolAdresa: Na Pasienku 116, Chorvátsky Grob 900 25
JUDr. Marta Tvrdošinská LehnertováAdresa: Mišíkova 18, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 06
Rodinný nadační fond ODMAdresa: Boleslavská třída 418/54, Nymburk 288 02, Česká republika, Iné identifikačné číslo: 210 33 943
JUDr. Marta LehnertováAdresa: Mišíkova 18, Bratislava 811 06
Ing. Rastislav PodhorecAdresa: Matejkova 13, Bratislava 841 05
JUDr. Mikuláš Trstenský , , CSc.Adresa: Brusnicová 29, Bratislava 831 01
Ing. Ján TrubačAdresa: Hlinkova 8, Bernolákovo 900 27
PHDr. Juraj HandzoAdresa: Súmračná 7, Bratislava 821 02
Ing. Monika NagyováAdresa: Moravské Kračany 87, Kostolné Kračany 930 03
Ing. Zdenek KopáčikAdresa: Novosvetská 24, Bratislava 811 06
Jaroslav FidrikAdresa: Mládeže 507/1, Turčianske Teplice 039 01
Ing. Peter Dittrich , PhD.Adresa: Líščie údolie 76/3, Bratislava 841 04
Ing. Andrea ŠamajováAdresa: Drotárska cesta 6991/80, Bratislava 811 02
Ing. Zoltán PivodaAdresa: Mederčská 748/75, Komárno 945 01
Peter ĎuranaAdresa: Hanulova 9, Bratislava 841 01
JUDr. Ján MajlingAdresa: Karloveská 416/47, Bratislava 841 04
Miroslav MiretínskyAdresa: Hasičská 4, Jarok 951 48
Ing. Ľubomír KudroňAdresa: Gabajova 24/2594, Žilina 010 01
Ing. Igor LichnovskýAdresa: Františkánske nám. 408/3, Bratislava 811 01
Ing. Pavel MockovčiakAdresa: Svetlá 5754/8, Bratislava 811 02
Ing. Milan Horváth - člen Rady bankyAdresa: Miletičova 596/74, Bratislava 821 09
Ing. Marián PodolákAdresa: Lachova 32, Bratislava 851 03
Doc. Ing. Anna Neumannová , CSC.Adresa: Hany Meličkovej 12, Bratislava 841 05
Kristián TakáčAdresa: Sládkovičova 4/2642, Nové Zámky 940 02
Doc. Ing. Pavol Ochotnický , CSC.Adresa: Havelkova 4561/5, Bratislava 841 03
JUDr. Vazil HudákAdresa: Mikulovská 801/9, Bardejov 085 01
Mgr. Ing. Tomáš MajerAdresa: Struková 18, Bratislava 821 05
PHDr. Michal Kaliňák , PhD.Adresa: Mirka Nešpora 4890/28, Prešov 080 01
JUDr. Mária KollárováAdresa: Panská 13, Bratislava 811 01
Ing. Andrej HronskýAdresa: 462, Poruba 972 11
Ing. Radko Kuruc , PhD.Adresa: Mirka Nešpora 4890/26, Prešov 080 01
Ing. Radko Kuruc , PhD.Adresa: Mirka Nešpora 26, Prešov 080 01
Ing. Imrich TomasekAdresa: 497, Vydrany 930 16
Ing. Petr SuchardaAdresa: Krausova 605, Praha 199 00, Česká republika
Jaroslav FidrikAdresa: ul. Mládeže 507/1, Turčianske Teplice 039 01
Matej Sabol , M.A.Adresa: Grösslingova 31, Bratislava 811 09
Ing. Martin PaškoAdresa: Rázusova 2, Kežmarok 060 01
Réka VilágiAdresa: Rad Pókatelek 4409/13, Dunajská Streda 929 01
AGRO - BIO HUBICE, a.s.,
Agrogarden, s.r.o.,
AGRO - MAT, s.r.o.,
Agro Polianka, s.r.o.,
AGROSUN, spol. s r.o.,
AGROTOM s.r.o.,
APEX Tovarníky s.r.o.,
DUNEA, a.s.,
EUROMILK, a.s.,
LOAR-VE, a.s.,
FERTILAGRI TRADING SK s.r.o.,
INDUSTRIAL ZONE KÚTNIKY, a.s.,
MKM-STRED, spol. s r.o.,
Poľnohospodárske družstvo T o m á š o v c e,
Poľnohospodárske družstvo Dolný Štál,
Roľnícke družstvo Rumanová,
SAGAX, s.r.o.,
VARIA spol. s r.o.,
Poľnohospodárske družstvo Tvrdošovce,
Poľnohospodárske družstvo v Ohradoch,
Poľnohospodárske družstvo v Jurovej,
Poľnohospodárske družstvo Orechová Potôň,
Poľnohospodárske družstvo vo Veľkom Blahove,
Poľnohospodárske družstvo v Hornej Potôni,
Heliades, a.s.,
POĽNOCHOV , s.r.o.,
Kukkonia s.r.o.,
DS PROPERTY, a.s.,
VIRE law & consulting s. r. o.,
DAC ARÉNA, a.s.,
Kukkonia farm s.r.o.,
DAC Academy, a.s.,
AGROK východ, s. r. o.,
Poľnohospodárska spoločnosť Gabčíkovo, s.r.o.,
Lehár s. r. o.,
TENERE, a.s.,
Veľké Blahovo agro družstvo,
AGRO - BIO HUBICE špeciálna výroba, družstvo,
Dolný Štál agro družstvo,
Poľnohospodárska spoločnosť Slovensko, s.r.o.,
ELEGOST a. s.,
OLVERA a. s.,
Sanum, s. r. o.
Ing. Emil PištaAdresa: Zelená 960/9, Dunajská Lužná 900 42
Ing. Vladimír VlčekAdresa: Sklopčická 595, Ostrava - Krásné Pole 725 26, Česká republika
PHDr. Marián LančaričAdresa: Šúrska 735/2, Modra 900 01
Ing. Jozef StraňákAdresa: Strmý vŕšok 80, Bratislava 841 06
Ing. Ivana Mižičková - predseda , PhD.Adresa: Klemensova 4, Bratislava 811 09
Ing. Zoltán PivodaAdresa: Mederčská ul. 748/75, Komárno 945 01
Klára NémethAdresa: Gaštanový rad 4165/3, Dunajská Streda 929 01
PhDr. Ing. Martina Žolnír , PhD.Adresa: Moldavská 11, Bratislava 821 03
Ing. Jozef MokrýAdresa: Jána Stanislava 3584/20D, Bratislava - mestská časť Karlova Ves 841 05
Ing. Zdenek KopáčikAdresa: Novosvetská 24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 06
PhDr. Ing. Martina Žolnír , PhD.Adresa: Moldavská 11, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 03
Ing. Jozef StraňákAdresa: Strmý Vŕšok 80, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 06
Mgr. Vladimír KestlerAdresa: Kráľovské údolie 24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02
Ing. Andrej KestlerAdresa: Kráľovské údolie 24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02
JUDr. Zdena FidrikováAdresa: Mládeže 507/1, Turčianske Teplice 039 01
Ing. Vladimír ŠinákAdresa: Černyševského 23, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 01
Ing. Zdenek KopáčikAdresa: Novosvetská 4231/24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 06
Ing. Albert ŠmajdaAdresa: Donská 36, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 06
Mgr. Ján KissAdresa: Považská 29, Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 03
Ing. Richard ProkypčákAdresa: Jaskový rad 13503/97A, Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 01
Zdena FidrikováAdresa: Hájska 547/4, Turčianske Teplice 039 01
Ing. Mária KopáčikováAdresa: Baštová 346/2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 01
JUDr. Mikuláš Trstenský , CSC.Adresa: Brusnicová 29, Bratislava - Nové Mesto 831 01
Monika GálikováAdresa: Drotárska cesta 80, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02
Mgr. Ján Machaj , PhD.Adresa: Františkánske námestie 412/7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 01
JUDr. Lenka VavricováAdresa: Na Slavíne 6354/11, Bratislava Staré Mesto 811 06
Ing. Juraj Flaška , PhD.Adresa: Budatínska 3084/37, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 06
Nina LíškováAdresa: Strmý Vŕšok 24, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 06
Bc. Jana KestlerováAdresa: Kráľovské údolie 24, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02
Mgr. Adriana KadnárováAdresa: Švabinského 907/16, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 01
Vladimír BuchanAdresa: Ladislava Sáru 423/4, Bratislava - mestská časť Karlova Ves 841 04
JUDr. Branislav NikolíniAdresa: Pri tureckom kopci 777/11, Most pri Bratislave 900 46
Ing. Jozef DejčíkAdresa: Sklopčická 594, Ostrava - Krásné Pole 725 26, Česká republika
Ing. Miroslav StružAdresa: Čremchová 2272/4, Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 01
Ing. Peter Dittrich , PhD.Adresa: Líščie údolie 76/3, Bratislava - mestská časť Karlova Ves 841 04
Ing. Peter KotuliakAdresa: Lachova 1598/16, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 03
Ing. Štefan PetergáčAdresa: Bezekova 3362/19, Bratislava - mestská časť Dúbravka 841 02
Réka Világi - podpredseda družstvaAdresa: Rad Pókatelek 4409/13, Dunajská Streda 929 01
PD TVR družstvo,
PD TOV družstvo,
Dolné Saliby agro družstvo,
Lehôtka agro družstvo,
Blesovce agro družstvo,
Orechová Potôň agro družstvo,
Košická Polianka agro družstvo,
Tomášovce RV agro družstvo,
Mierovo agro družstvo,
Dubovec agro družstvo,
Družstevná agro družstvo,
Tomášovce ŽV agro družstvo,
Bracovce agro družstvo,
Ohrady agro družstvo,
AGROK Košice-okolie, družstvo,
Rumanová agro družstvo,
Horná Potôň agro družstvo,
Košice-okolie agro družstvo,
Jurová agro družstvo,
Hubice BIO agro družstvo,
Hubice agro družstvo,
AGROTOM rastlinná výroba, družstvo,
AGROTOM farma Lehôtka, družstvo,
Trebišov agro družstvo,
Blahová agro družstvo
Mgr. Ing. Andrea HaluškováAdresa: Tomášikova 15950/10H, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 03
Ing. Jozef UrbanAdresa: K Železnej studienke 7514/9, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 04
Ing. Arch. Peter VavricaAdresa: Na Slavíne 6354/11, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 06
Ing. Ivana Mižičková , PhD.Adresa: Klemensova 4, Bratislava-mestská časť Staré Mesto 811 09
JUDr. Marta Tvrdošinská LehnertováAdresa: Mišíkova 18, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 06
Ing. Petra HlaváčováAdresa: Gunduličova 6, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 05
JUDr. Lucie SchweizerAdresa: Václavkova 505/30, Praha 6 - Dejvice 160 00, Česká republika
Ing. Jaroslav RojkaAdresa: Strojnícka 18170/70A, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 05
Patrik PurgiňaAdresa: Ulica Jána Bottu 7863/29C, Trnava 917 01
Dejan CalijaAdresa: Westerdoksdijk 399, Amsterdam 1013 AD, Holandské kráľovstvo
Ing. Arch. Juraj HusárAdresa: Košická 4980/12, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 09
Ing. Miloš Kopec - podpredseda dozornej radyAdresa: Gabčíkova 10, Bratislava - mestská časť Karlova Ves 841 05
Rastislav VíglaskýAdresa: Tbiliská 7630/27, Bratislava - mestská časť Rača 831 06
Ing. Peter FröhlichAdresa: Pajštúnska 3821/9, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 02
RNDR. Martin Šamaj , CSC.Adresa: Rigeleho 1, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 02
Ing. Andrea ŠamajováAdresa: Drotárska cesta 80, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 02
Ing. Robert Spišák , PhD.Adresa: Drotárska cesta 5943/56, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 02
JUDr. Marta Tvrdošinská Lehnertová - Podpredseda dozornej radyAdresa: Mišíkova 2818/18, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 06
Ing. Peter FröhlichAdresa: Pajštúnska 3821/9, Bratislava - mestská časť Petržalka
Ing. Vladimír TvaroškaAdresa: Štefanovičova 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 04
Mgr. Juraj OndrušAdresa: Sládkovičova 6577/14B, Pezinok 902 01
Ing. Peter Sobota , MPH , Msc.Adresa: Beňadická 3091/3, Bratislava - mestská časť Petržalka 851 06
Mgr. Peter KostíkAdresa: Kresánkova 3597/12, Bratislava - mestská časť Karlova Ves 841 05
Matej Sabol , M.A.Adresa: Grösslingova 31, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 09
Ing. Ivana Mižičková , PhD., LL.MAdresa: Klemensova 2524/14, Bratislava-mestská časť Staré Mesto 811 09
Veronika AmbrovicsAdresa: Novosvetská 4231/24, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 06
OMNIA HOLDING, SEAdresa: Václavské náměstí 802/56, Praha 110 00, Česká republika, Iné identifikačné číslo: 255 69 520
Ing. Andrea KrištofčákováAdresa: Pri jazere 2025/8, Slovenský Grob 900 26
Ing. Ivana Mižičková , PhD., LL.M.Adresa: Klemensova 2524/4, Bratislava-mestská časť Staré Mesto 811 09
JUDr. Robert HorváthAdresa: Daxnerovo námestie 913/4, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 08
Ing. Renáta Bačová , LL.M.Adresa: Jarabinková 18878/8, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 09
Ing. Vladimír BiľAdresa: Bystrická 221/1, Marianka 900 33
Ing. Ivana Mižičková , PhD., LL.M.Adresa: Klemensova 2524/4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09
Ing. Milan FabiánAdresa: J. Stanislava 3010/3, Bratislava - mestská časť Karlova Ves 841 05
Ing. Hana FabiánováAdresa: J. Stanislava 3010/3, Bratislava - mestská časť Karlova Ves 841 05
Ing. Mgr. Peter Vanc , PhD.Adresa: Mesačná 3238/16, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 02
Ing. Andrej KestlerAdresa: Kráľovské údolie 24, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 02
Ing. Viliam Michalovič , PhD.Adresa: Úprkova 45, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 04
JUDr. Marta Tvrdošinská LehnertováAdresa: Mišíkova 2818/18, Bratislava-mestská časť Staré Mesto 811 06
Matej Sabol, - predseda dozornej rady , M. AAdresa: Grösslingova 31, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09
Jozef UngvarskýAdresa: Mirka Nešpora 4892/40, Prešov 080 01
Ing. Daniel LíškaAdresa: Björnsonova 3039/3, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 05
Kamil Šaško , Msc.Adresa: Chalupkova 7981/4, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09
JUDr. Denisa Žiláková , MBA , LL.M.Adresa: Chladná 9098/2B, Bratislava - mestská časť Rača 831 06
Ing. Alexander CirákAdresa: Murgašova 5049/1, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 04
Mgr. Veronika Cibulková , LL.M.Adresa: Ružinovská 18469/40, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 03
Ing. Emil Pišta - podpredseda dozornej radyAdresa: Zelená 960/9, Dunajská Lužná 900 42
Ing. Richard Szabó , PhD.Adresa: Hruškový sad 8887/8, Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 06
Mgr. Martin PeterAdresa: Švantnerova 185313, Bratislava - mestská časť Dúbravka 841 02
Ing. Marián GramataAdresa: Čekanovská 1826, Praha 21 190 16, Česká republika
Matej Sabol , M.A.Adresa: Grösslingová 31, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 09
Ing. et Ing. Filip KuffaAdresa: Zochova 1706/53, Kežmarok 060 01
Ing. Alexandra BroszováAdresa: Pod agátmi 14661/2, Bratislava 821 07
JUDr. Ján MarônekAdresa: 284, Poriadie 906 22
JUDr. Ivan PiterkaAdresa: Nálepkova 7122/28, Piešťany 921 01
PHDr. Renáta HanuliakováAdresa: Dunajská 1428/90, Topoľníky 930 11
Ing. Zoltán HegyiAdresa: Povodská cesta 4488/2A, Dunajská Streda 929 01
Mgr. Martin LacaAdresa: Papraďová 5, Bratislava 821 01
RNDR. Ján Jenča, RNDR.Adresa: Palárikova 12, Prešov 080 05
Ing. Robert Spišák , PhD.Adresa: Drotárska cesta 56/5943, Bratislava 811 02
Ing. Rudolf AutnerAdresa: Mikulášska 1/A, Bratislava 811 01
Ing. Vladimír Kestler , PhD.Adresa: Kráľovské údolie 24, Bratislava 811 02
Doc. Ing. Peter Mihók , CSC.Adresa: Nejedlého 3, Bratislava 841 02
Ing. Peter KubíkAdresa: Radoľa 437, Radoľa 023 36
Ing. Miroslav LukáčAdresa: Novonosická 1862/146, Púchov 020 01
PaedDr. Tibor VéghAdresa: Októbrová 1511/48, Dunajská Streda 929 01
Mgr. Miriam KrošlákováAdresa: Hviezdoslavov 189, Hviezdoslavov 930 41
JUDr. Mária KollárováAdresa: Panská ul. 13, Bratislava - Staré mesto 811 01
PaedDr. Bernadett CsápaiováAdresa: Smetanov háj 292/31, Dunajská Streda 929 01
Ing. Rastislav PočubayAdresa: Schaubmarova 5624/21, Pezinok 902 01
Vladimír TvaroškaAdresa: Štefanovičova 7028/7, Bratislava - mestská časť Staré mesto 811 04
Ing. Ondrej Mizerák , M. ScAdresa: Bočná 18033/57, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 04
JUDr. Boris BenkovičAdresa: Ulica Ferenca Liszta 2092/13, Dunajská Streda 929 01
Ing. Alexandra BroszováAdresa: Pod agátmi 14661/2, Bratislava - mestská časť Vrakuňa 821 07
Mgr. Martin LacaAdresa: Papraďová 5, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 01
Kristína ChaternuchováAdresa: Tomášikova 12571/50C, Bratislava - mestská časť Nové Mesto 831 04
Mgr. Michaela StromčekováAdresa: Zigmundíkova 6097/18, Pezinok 902 01
Ing. Valér Demjan , PhD., MBAAdresa: Sedmokráskova 7, Bratislava - mestská časť Ružinov 821 01
Jozef IzakovičAdresa: Kataríny Brúderovej 10384/50, Bratislava - mestská časť Vajnory 831 07
Mgr. Martin Laca - podpredseda dozornej radyAdresa: Papraďová 5, Bratislava - mestká časť Ružinov 821 01
Nadační fond EX LABORE GLORIAAdresa: Boleslavská třída 418/54, Nymburk 288 02, Česká republika, Iné identifikačné číslo: 109 207 14
|